Millist lisaväärtust loob välikoristus?
kortermaja, ärihoone, eramaja
01

Iga hoone on ümbritsetud väliterritooriumiga. Mõnikord on selleks lihtsalt kõnnitee, kuid  üldjuhul siiski suurem parkla, erinevad rohealad ja estakaadid koos sissepääsudega. Kliendi jaoks on loomulik, et parkla on puhas – ära on veetud lumi, tühjendatud prügikastid, niidetud on muru, kokku kogutud praht ja puulehed, teostatud on libedusetõrje jne. Kõike seda tehakse üldjuhul varahommikustel tundidel.

02

Välikoristusteenust on võimalik tellida ühekordse puhastus/koristaja teenusena, kui ka lepingu alusel pikema perioodi jooksul.

03

Haljasalad, hoovid ja lumised läbikäidamatud tänavad vajavad hoolt ja on hea, kui sellisteks töödeks on spetsialiseerunud inimesed kes võtavad hea meelega need tööd enda kanda ja meie elu kulgeb tõrgeteta ka välitingimustes.

Korduma kippuvad küsimused
Kui palju maksab välipuhastus?

Suurpuhastuse hind sõltub puhastatava ala suurusest ja keerukusest

Kuidas tagate selle, et tööde käigus vara ei kahjustata?

Aastate pikkune kogemus ja vanasõna – 9 korda mõõda 1 kord lõika. Lisaks on kõik Eesti Halduse tööd on kaetud kindlustusega summas 500 000 €, et isegi kui midagi peaks juhtuma, siis ei pea klient selle pärast muretsema.

Kui pikad on ootejärjekorrad?

Oleme võtnud eesmärgiks kliente teenindada 72h jooksul.

Tel: 6 646 440
Kõige kiiremini saad meiega ühendust helistades või jättes teate siin samas paremal asuval vormis. Meie kliendihaldur võtab teiega ühendust esimesel võimalusel.

    Go to Top