Meie teeme koguaeg ära!

Meie teeme koguaeg ära!

Kus viga näed laita, seal tule ja aita! Eesti Halduse jaoks pole see vaid sõnakõlks, vaid meie tulemegi ja aitame! Sina ütled koha, meie teeme puhtaks.

Maikuu on traditsiooniliselt talgute aeg. Eesti Haldus ei oota aga vaid üht kindlat tööpäeva, vaid teeb viis päeva nädalas ära kõik, mis vaja puhtaks ja korda teha! 

Maikuus kutsume Sind appi meile vihjama, kus on meie abikäsi vaja. Teeme oma kulude ja kirjadega kuni 200€ eest viie tööpäeva jooksul puhtaks kas näiteks soditud mänguväljaku, majaseinad või tead midagi muud, mis vajaks tähelepanu? 

Anna meile oma mõtetest märku!

Kampaania reeglid
Eesti Haldus teeb kampaania korras mai 2023 korda viis projekti, mille maksumus on kuni 200€. Kordatehtav objekt peab asuma Tallinnas avalikus linnaruumis, sh kõigile ligipääsetavas kohas. See ei tohi asuda eramaal ega kuuluda eraisikule. Eesti Haldus ootab kõigilt ettepanekuid kordatehtavate objektide kohta kuni 15. maini 2023 kuni kell 12.00. Ettepanekuid ootame üksnes Eesti Halduse Facebooki lehele kampaania postituse alla. Eesti Haldus valib kirjutatud ettepanekute seast välja igaks päevaks ühe kordategeva objekti, lähtudes otsustamisel töö mahtumisest etteantud maksumuse piiridesse kui ka kohaliku omavalitsuse nõusolekust lubada Eesti Haldusel kõnealune objekt korda teha. Kõikidest ettevõetud töödest jagab Eesti Haldus infot oma Facebooki leheküljel. Kõige kiiremini saad meiega ühendust helistades 6 646 440 või jättes teate siin samas paremal asuval vormis.

    Go to Top