Mis tööd on mõistlik ära teha suurpuhastusel?

Mis tööd on mõistlik ära teha suurpuhastusel?

Pole puhastusteenust, mida meilt tellida ei saa, aga just need tööd on tark ära teha koos suurpuhastusega:

  • Akende ja fassaadide pesu
  • Katuste ja vihmaveerennide pesu
  • Kiviparketi survepesu ning terrasside hooldusõlitus
  • Põrandapindade süvapesu, vahatus, õlitus ning impregneerimine
  • Vaipade, diivanite, toolide ja madratsite keemiline puhastus
  • Köökide, san. ruumide ja saunade suurpuhstus
  • Haljasalade, kõnniteede ja parklate koristus
  • Basseinide suurpuhastus

 

MIKS TEHA SUURPUHASTUST?
Kontoris, tootmises, müügisaalis, laopinnal, elamispinnal
01

Suurpuhastus on vajalik isegi siis, kui koristaja on hoolsalt igal nädalal tolmuimeja, mopi ja lapiga koristanud. Talvekuudel kasutatakse lume- ja libedusetõrjeks palju kemikaale, mis inimesed oma liikumisega ka siseruumidesse toovad.

02

Suurpuhastustööd tagavad pindade pikema eluea, esteetilise väljanägemise ning hõlbustavad ka teie enda tehtavat igapäevast koristust.

03

Pindade puhtana hoidmine nõuab palju aega ja pühendumist. Kogenematu inimene võib teadmatusest või oskamatusest puhastusvahenditega valesti ringi käia ja rikkuda hinnalist vara, sanitaartehnikat või isegi enda tervist.

Korduma kippuvad küsimused
Kui palju maksab suurpuhastus?

Võta meiega ühendust, tuleme vaatame pinnad ja töö mahu üle ning pakume oma pikaajalise kogemuse pealt nõu. Seejärel koostame Teile personaalse pakkumise.

Kuidas tagate selle, et tööde käigus vara ei kahjustata?

Aastate pikkune kogemus ja vanasõna – 9 korda mõõda 1 kord lõika. Eesti Halduse töödejuhid ning töötajad omavad pikka kogemuste pagasit ning on spetsiaalselt eripuhastustööde jaoks koolitatud. Lisaks on kõik Eesti Halduse tööd kaetud kindlustusega summas kuni 500 000 €, et isegi kui midagi peaks juhtuma, siis ei pea klient selle pärast muretsema.

Kui pikad on ootejärjekorrad?

Väiksemad ja keskmise suurusega tööd jõuame tavaliselt ette võtta paari päeva jooksul. Suuremahuliste töödega saame tavaliselt alustada nädala jooksul.

Tel: 6 646 440
Kõige kiiremini saad meiega ühendust helistades või jättes teate siin samas paremal asuval vormis. Meie kliendihaldur võtab teiega ühendust esimesel võimalusel.

    Go to Top