Miks valida Eesti Halduse sisekoristusteenused?

Miks valida Eesti Halduse sisekoristusteenused?

  1. Kõrge kvaliteet – Meie meeskond kasutab ainult kõrgeima kvaliteediga puhastusvahendeid ja -seadmeid, et tagada alati puhas ja tervislik töökeskkond. Meie meeskond on koolitatud kasutama uusimaid tehnoloogiaid ja meetodeid, mis tagavad kõrgeima kvaliteediga tulemused.
  2. Kogemus – Meil on aastatepikkune kogemus sisekoristusteenuste pakkumisel ja meie meeskond omab teadmisi ning oskusi, et pakkuda teile parimat teenust.
  3. Usaldusväärsus – Meie meeskond on täielikult koolitatud ja varustatud vajalike oskuste ja tööriistadega, et tagada tippkvaliteediga teenused. Meie meeskond on usaldusväärne ja kohustunud tagama teie rahulolu.
  4. Eesti Haldus omab tsiviilvastutuskindlustuse lepingut, mis tahes õnnetuste või pindade rikkumiste puhuks – kindlustus summas 500 000 eurot. Tagamaks selle, et klient võib julgelt oma kinnisvara meie hoolde usaldada.

 

Vaata täpsemalt Eesti Halduse hoolduspuhastus ehk sisekoristuse teenuseid
Põrandate puhastus ja hooldus, sealhulgas vaipade, parketi ja linoleumi puhastus.

sisekoristus 1

teenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinna

Tolmuimejaga ja niiske lapiga pindade puhastamine, sealhulgas laudade, tööpindade, riiulite ja kappide puhastus.

sisekoristus 1

teenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinna

Akende puhastamine nii seest kui ka väljast.

sisekoristus 1

teenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinna

Ukseraamide, käepidemete, lülitite ja pistikute puhastamine.

sisekoristus 1

teenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinna
teenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinnateenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinnateenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinnateenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinnateenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinnateenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinna teenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinna teenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinnateenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinnaasdasasfdfgggdgggggggteenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja teenuse lühikirjeldus ja vajadusel suunab siia ja sinnasinna

Vannitubade ja WC-de puhastamine, sealhulgas WC-poti, kraanikausi ja duššikabiinide puhastus.

asdasd

Köögipindade, pliidi ja mikrolaineahju puhastamine.

asd

Võta meiega ühendust
Kui soovite rohkem teada saada meie sisekoristusteenuste kohta, siis võtke meiega ühendust ja me oleme alati valmis aitama teid.Kõige kiiremini saad meiega ühendust helistades +372 6646 440 või kirjutades info@eestihaldus.ee.

    Meie auhinnad
    Go to Top