Eripuhastustööd Eripuhastustööd

Vaiba ja vaipkatte keemiline puhastus

Et säilitada vaipkattel kena välimus tuleks teostada puhastustöid üks kuni kaks korda aastas. Puhastuse sagedus sõltub siiski käidavusest, asukohast ja inimesest endast. Märgpesu käigus eemaldub vaibast sööbinud mustus, mille tulemusena jääb vaipkate värske, hästi lõhnav ja puhas. Puhastustööde käigus pritsitakse pesuaine vaipkattele ning lastakse seista mõnda aega. Seejärel töödeldakse puhastusmasinaga ning määrdunud mustus eemaldatakse veeimuriga. Peale pesu tuleb arvestada, et vaipkate on märg ja vajab kuivamiseks aega.

Põranda õlitamine

Enamus põrandapindadest esinduslikes kohtades, olgu see kontor, peosaal, restoran, koolimaja, kodu, kultuurimaja, spordihoone- on puidust. Kui märkate, et Teid ei rahulda enam põranda kvaliteet, värvus või puhtus, siis on õige aeg põrandat pesta ja õlitada.

Ehitus-, remondi- või kolimisjärgne puhastusteenus

Ehitus- ja remondijärgse puhastusteenuse käigus koristame Teie ruumid ehitusprahist ja ehitustolmust. Puhastame seinad, peseme aknad ja aknaraamid, peegel- ja glasuurpinnad, valgustid, olemasolevad seadmed, erinevast materjalist põrandad, kattes need vajadusel kaitseainega (vaha, õli või küllastusainega).

Kolimisjärgse puhastusteenuse käigus koristame ruumid üleliigsest prahist, tolmust, peseme aknad ja aknaraamid, peegel- ja glasuurpinnad. Puhastame seinad, valgustid, mööbli jne. Teostame erinevast materjalist põrandatele süvapesu, kattes need vajadusel kaitsevahenditega.
Teie objektidel võib olla suuremahulist prahti, mis võib Teile tekitada palju ”peavalu” (näiteks ehituspraht, vana mööbel või muud esemed).

Pehme mööbli puhastamine (sohvad, kontoritoolid, tugitoolid jne)

Puhastame tekstiilkatteid (sohvasid, kontoritoole, tugitoole, autoistmeid jne). Et pehme mööbli pind saaks täielikult puhtaks, tuleb aeg-ajalt teostada tekstiilpindade märgpesu. Selleks soovitame paar korda aastas kasutada meie spetsialistide abi.

Põrandakatete puhastamine ja vahatamine (PVC, linoleum, kivi, betoon)

Aeg- ajalt vajavad teie põrandakatted tõhusamat mehhaanilist koristamist e. masinpesu (süvapesu), mille käigus eemaldub suurem osa plekkidest ja sööbinud mustusest. Süvapesu teostamise vajadus sõltub enamasti põrandakatte tüübist ja sellel käidavuse sagedusest.
Et vältida põranda määrdumist ning lihtsustada hooldust, on mõistlik kasutada põrandapinna kaitsmiseks vaha, küllastusainet või puitpinna korral õli.

Aknapesu ja akende pesemine, fassaadi pesemine

Aknapesu hõlmab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud mustusest, tolmust, ämblikuvõrkudest jms. Aknaid on soovitav pesta vähemalt kaks korda aastas või sagedamini, olenevalt hoone asukohast ja ümbruse iseloomust. Akna välipesu on võimalik teostada temperatuuril kuni -5 °C. Erinevate fassaadimaterjalide puhastamisel kasutame lisaks käsipesule veel ka survepesu, kõrgsurvepesu, märgliivapritsi ja kuivliivapritsi. Tänu kaasaegsele tehnoloogiale ja spetsiaalsetele vahenditele puhastatame fassaadid kiiresti ja kvaliteetselt.

Võta meiega ühendust