Mehhaniseeritud lume- ja libedusetõrje, lume äravedu, lume ja jää koristus katustelt.

Mehhaniseeritud lume- ja libedusetõrje, lume äravedu, lume ja jää koristus katustelt.

Teid teenindab Eesti Halduse professionaalne meeskond, kellel on spetsiaalne väljaõpe ja suur töökogemus:

Lumetõrje hinnakiri 2023/2024 hooaeg:

  • Lumekoristus katuselt – 30€/h
  • Jääpurikate eemaldamine – 30€/h
  • Mehhaniseeritud lumelükkamine traktoriga – 55,00 €/h,
  • Mehhaniseeritud lumelükkamine maasturiga – 45,00 €/h,
  • Mehhaniseeritud lumelükkamine bobcatiga – 45,00 €/h, lisandub transport 1h.,
  • Mehhaniseeritud lumelükkamine UTV’ga – 40,00 €/h,
  • Mehhaniseeritud libedusetõrje graniitsõelmetega – 45,00 €/h,
  • Killustik – 100,00 €/t

Min tellimus on 3h. Hindadele lisandub käibemaks.

MIKS PEAB LUND JA JÄÄD EEMALDAMA?
SÕIDUTEED, PARKLAD, HOOVID, KÄIGUTEED, KATUSED
01

Lumi ja jää katustel on ohtlikud nii hoone ümbruses liikuvatele jalakäijatele, parkivatele sõidukitele kui hoone enda konstruktsioonidele ja seal viibivatele inimestele. Üleliigne lumi katusel võib ootamatult suurema vaaluna alla liikuda ja inimesi vigastada.

Eriti ohtlikuks muutub olukord siis, kui hoone soojustus on kehv või rohke lumega katus jääb puhastamata ka siis, kui sulailm saabub. See aitab kaasa jääpurikate moodustumisele tuues kaasa õnnetusi, mis tihti lõppevad raskete vigastustega.

Lume sulades muutub lumi katusel mitu korda raskemaks pannes hoone konstruktsioonid tõeliselt proovile. Halvimal juhul võib selline kombinatsioon kulmineeruda katuse sissevarisemisega. Eriti hoolikas tuleb siinkohal olla lamekatuste puhul, mida omavad paljud korter- ja ärimajad.

02

Rohke lumi ja jäine maapind parklates, hoovides ja käiguteedel ei ole meile ilmselt kellelegi võõras nähtus. Üleliigne lumi põhjustab nii olulist ruumipuudust kui raskusi sõidukitele – lumme kinnijäämine, lume all peidus olevad ohtlikud takistused ja puuduvad parkimiskohad.

Iseenesest mõistetavalt tekitab see raskusi ja vigastusi ka jalakäijatele, kes võivad jäisel pinnal või hangesid ületades libiseda. Selle vastu on lihtne lahendus lume- ja jäätõrje näol.

03

Lume ja jää tõrjumisel on mõned olulised reeglid ja asjaolud, mida ei tohi tähelepanuta jätta. Valede töövõtete kasutamisel on oht vigastada nii hoone osi kui inimelusid. Lisaks tuleb osata hinnata ajalisi aspekte – millal ja millise tihedusega on õige töid teostada, kas ja kuhu ladustada lumi ja töövahendid jms.

See tagab kindluse, et kilplased ei tule külla ja tulemus on hea. Eesti Haldus teostab talviseid haldustöid pidades oluliseks kvaliteeti ja kiiret reageerimisvõimet.

10- aastane kogemus ja rahulolevad kliendid on parim tõestus.

Tel: 6646 440 email: info@eestihaldus.ee
Kõige kiiremini saad meiega ühendust helistades või jättes teate siin samas paremal asuval vormis. Meie kliendihaldur võtab teiega ühendust esimesel võimalusel.

    Go to Top