Tere, mina olen Irina. Usalda mind oma kodu koristama!

Tere, mina olen Irina. Usalda mind oma kodu koristama!

Tänapäeva kiire elutempo juures on meil järjest vähem aega. Kõik alles jäävad hetked soovitakse perega veeta. Koristamine kipub lihtsalt tahaplaanile jääma. Samas, usaldades koristamise minu, kui professionaalse kodukoristaja hoolde,  võtan Su õlgadelt suure koorma vähemaks!

Olen koristanud ja aidanud korda luua nii suurtes kui väikestes kodudes juba 20 aastat ja olen seda alati teinud ning teen ka edaspidi suurima heameelega.

Kõige tähtsam selles töös on usaldus. Usaldus koristaja ja koduomaniku vahel. Alguses ei ole lihtne usaldada võõrast inimest enda koju – mis juhtub siis, kui midagi juhtub? See on täiesti loogiline reaktsioon. Usaldus on vaja välja teenida. Õiged töövõtted ja kokkulepped, mis vett peavad, tõestavad, et koristaja on professionaal, kes oskab kasutada täpselt sobivat puhastusvahendit, õigeid töövahendeid ja- võtteid.

Hea võimalus soodsalt kodukoristus tellida on koos naabriga.

Säravad ja puhtad kodud, on tõestus usaldusest ning mulle parim visiitkaart!

Mida kodukoristus sisaldab?
01

BAASPAKETT

 • Eluruumide puhastus (vabade põrandapindade ja põrandaliistude puhastus, tolmu võtmine kappidelt kuni küündivusulatuseni, riiulitelt ja laudadelt, klaaspindade ja peeglite puhastus v.a aknad);
 • San.ruumide puhastus, vannitoad, tualett- ja pesuruumid (dušinurkade ja vannide puhastus desinfitseeriva ainega, san. tehnika puhastus, peeglite puhastus;
 • Prügikastide tühjendamine

NÄIDISHINNAD ESMATELLIJALE

 • Kuni 75m2 – 80,00 €/kord
 • 75-100m2 – 95,00 €/kord
 • 100-125m2 – 125,00 €/kord
 • 125-200m2 – 160,00  €/kord
02

LISATEENUSED

 • Sauna koristus – 25,00 €
 • Köögikappide- ja tehnika puhastus seestpoolt – (külmkapp 15,00€; praeahi 15,00€; köögikapid 15,00 €, kubu 10,00 €)
 • Kõrgemate pindade puhastus tolmust;
 • Seinte ja uste pesu – 20,00 €/h
 • Akende pesu seest- ja väljastpoolt – 8€/tk
 • Vaipade keemiline puhastus 7€/m2
 • Tugitoolide ja diivanite ja tekstiiltoolide keemiline puhastus – 10 €/istekoht
 • Triikimine ja voodipesu vahetus – 20,00 €/h
03

Suurpuhastus

Kui pinnad on tugevalt määrdunud, siis esimeseks puhastuseks on mõistlik valida põhjalikum suurpuhastus. Suurpuhastus on põhjalik töö, mis hõlmab erinevaid pindasid, mistõttu on sageli nende puhastamiseks vaja erioskusi ja -tehnikat. Suurpuhastuse käigus koristatakse kõik ruumid põhjalikult, põrandast laeni ja akendest nurgatagusteni. Vahel on tarvis liigutada ka sisustust, et selle alt ja tagant likvideerida kogunenud mustus. Suurpuhastus toimub n-ö sügavamates kihtides. Suurpuhastustööde käigus pestakse aknad, tehakse masinpesu vaipadele, põrandatele tehakse süvapuhastus ja olenevalt põrandapinnast kaetakse vajadusel kaitsevahaga. Samuti puhastatakse ventilatsiooniavad ja torud, pühitakse tolm seintelt ja horisontaalpindadelt.

04

Regulaarne kodukoristus

See on parim viis hoida oma kodu alati korras. Inimesed soovivad, et nende kodu koristaks üks kindel inimene, keda nad usaldavad ning kes on nende erisoovide ja tavadega juba tuttav. Nii on ühekordse koristuse maksumus ja ajakulu väiksem ning kodu pikema aja väitel ühtlasemalt puhas.

Regulaarsele kodukoristusele on võimalik juurde tellida: diivanite, tugitoolide, vaipade ja madratsite keemilist puhastust, akende pesu, vannitubade ja saunade suurpuhastust ning köögitehnika puhastust.

Esimese koristusega hinnatakse vastavalt kliendi soovidele kodu puhastamise aeg ning seejärel kujuneb välja püsiv hind.

Telli regulaarne kodukoristus
Korduma kippuvad küsimused
Mis on peamised ohud ise kodus koristades?

Ise tehes võib asjatundmatusest mõningaid pindasid rikkuda või tekitada olukorra, kus ühe pinna mustus kantakse sama töövahendiga hoopis teisele edasi. Liiga tugeva aine kasutamisega rikutakse nii köögi töötasapinnad kui ka võivad pesemisel eemalduda isegi dušinurga vuugid.

Palju maksab kodukoristus?

Oleme paindlikud, aga esimese koristusega hindan vastavalt kliendi soovidele kodu puhastamiseks kuluvat aega ning seejärel kujuneb välja püsiv hind.

Mis juhtub, kui midagi läheb katki?

Meil ontsiviilvastutuskindlustus leping, mis tahes õnnetuste või pindade rikkumiste puhuks – kindlustus summas kuni 500 000 eurot. Tagamaks selle, et klient võib julgelt oma vara meie koristada usaldada.

 • Eesti Halduse kodukoristajad on läbinud taustakontrolli.
 • Eesti Halduse fookus on keemiat sisaldavate preparaatide osakaalu vähendamine. Professionaal oskab kasutada neid nii vähe kui võimalik, et saaks sobiva tulemuse.

Klientide tagasiside

Kas Sul on veel küsimusi või soovid kodukoristust tellida?
Kõige kiiremini saad meiega ühendust helistades +372 664 6440; kirjutades katlin@eestihaldus.ee või täites siin samas paremal asuva vormi ->

  Go to Top