Kopplaadur koos operaatoriga.

Kopplaadur koos operaatoriga.

Lammutus, kaevetööd, vundamendid, trassid, teealuste ettevalmistamine, maaparandustööd ja lumetõrje on vaid nimekirja algus. Kui Teil vajab teostamist mõni töö, mida Te nimekirjast ei leidnud siis võtke julgelt ühendust. Leiame just Teile sobiva lahenduse. Eesti Halduse kopajuhid omavad pikka kogemust ning vastavat mootorsõiduki juhtimiskategooriat ja kõiki ekskavaatoriga töötamiseks vajalike teadmisi.

  • Kahvlid (tõstevõimega 2t)
  • Töökaal 9,5 t.
  • Lahtikäiv esikopp laiusega 2,3m mahuga 1,3m3
  • Suurte ratastega
  • Krabi funktsioon
  • Teleskoop kaeveseade kaevesügavusega kuni 5,2m
  • Hüdrauliliselt kallutav planeerkopp 1200 mm
  • Hüdrovasar ehk rokson
Miks võtta töid teostama ekskavaator- laadur?
01

Ekskavaator- laadur on ehitusmasinate seas üks parimaid ja kõige universaalsem masin maailmas. Antud masinaga saab teha põhimõtteliselt kõiki töid ehitusplatsil. Ekskavaator- laadur on 4x- suurte ratastega kopp mis on mõeldud erinevate tööde teostamiseks erinevatel pinnastel, samuti laadimis- ja tühjakslaadimistöödeks.

02

Osutame vastvalt teie vajadustele kaeve ja pinnasetöid,  kiiresti ja kvaliteetselt teostatud ehitustööd on põhiline määraja konkurentsis.

03

Kvaliteetne tehnoloogia, samuti spetsialistide töökogemus kiirendab tunduvalt Teie tööde kulgu ning aitab mõistlikumalt kasutada ehituseelarvet.

Korduma kippuvad küsimused
Kui palju maksab laadureksavaator koos juhiga?

Hind sõltub mitmest parameetrist nagu ennekõike töö keerukusest ja mahust. Arvestama peaks vähemalt 50€/h.

Kuidas tagate selle, et tööde käigus vara ei kahjustata?

Aastate pikkune kogemus ja vanasõna – 9 korda mõõda 1 kord lõika. Lisaks on kõik Eesti Halduse tööd on kaetud kindlustusega summas 500 000 €, et isegi kui midagi peaks juhtuma, siis ei pea klient selle pärast muretsema.

Kui pikad on ootejärjekorrad?

Oleme võtnud eesmärgiks kliente teenindada 72h jooksul.

Tel: 6 646 440
Kõige kiiremini saad meiega ühendust helistades või jättes teate siin samas paremal asuval vormis. Meie kliendihaldur võtab teiega ühendust esimesel võimalusel.

    Go to Top